Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2013-04-10 21:10:27 19483

Úúúúh Ancus nagyon sajnálom... én alávetném Luxit egy teljes kivizsgállásnak!  Valami bél gond... ez csirke allergia lenne??? Hááát nem tudom...

Vérvétel, ultrahang, minden minden... És most mi a helyzet az Rc táppal kapcsolatban?

A hozzászólás:
ancus75 Creative Commons License 2013-04-08 17:15:23 19481

Sziasztok!

 

Luxornak ismétekten előjött a véres nyálkás kaki:-(((3 hétig csirke rizs diétán volt.Mivel nem múlt el injekciót kapott megint és közökte a doki,h lehet allergiás a csirkére.Akkor előtte mitől volt?!Most Rc sensitivity-t kap kacsásat.Volt már valakinek ilyen témában tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!