Keresés

Részletes keresés

szedernyuszi Creative Commons License 2013-04-11 20:37:17 33373

Szia! Örülök hogy már jól vagytok :) azért egy kislány cicának ez elég komoly műtét...

És mi miatt döntöttél úgy h váltasz a sziámi tápra?

Már több mint 12 hónapos a cicád?

Mert én nem tudom most eldönteni h Mischa (akit egyébként Picinek hívunk) milyen kaját kapjon, most RC Kittent eszik, de ő meg ma lett ivartalanítva (nagyon bágyadt még a drága) és ezek közül nem tudok dönteni:

http://www.zoofast.hu/royalcaninsterilisedappetitecontrol374kg-p-20033.html

http://www.zoofast.hu/royalcaninneuteredyoungmales/o10kg-p-1574.html

http://www.zoofast.hu/royalcaninkittensterilised374kg-p-19884.html

http://www.zoofast.hu/royalcaninsiamese382kg-p-823.html

http://www.zoofast.hu/royalcaninsterilised3710kg-p-9174.html

Van amelyik pl írja h 12hónapostól, na már most ő még csak 6 hónapos lesz, nem tudom adható-e neki felnőtt ccatáp... 

És ha nem, akkor maradjon a Kitten, vagy jobb a Kitten Sterilized, vagy adhatom fele-fele arányban is?

Segíts! :) Elveszek már ezek között a szuper (és méregdrága) tápok között.... :)

(főleg h egyre többfelől hallom h az RC nem is a legjobb, jobb lenne neki Orijen-t adni...)

A hozzászólás:
Aquata Creative Commons License 2013-04-07 11:23:52 33371
Sziasztok!
Mi, pontosabban Cinka közben átesett az ivartalanításon, már varratszedés is megvolt azóta. Tegnap megfürdettük, hát mit ne mondjak, tele vagyok harci sérülésekkel :D. Kaját illetően közben átváltottunk a royal canin sziámijára. Viszont lenne egy kérdésem: régen mindig végig aludta az éjszakát, mostanában viszont folyamatosan felkel hajnal 3kor, es nem hajlandó visszaaludni. Ha a táljában maradt egy kis kaja, azt ilyenkor megeszi, aztán elkezd rosszalkodni, a függönyön lóg, játszik az egyébként általa sose használt játékokkal, miegymás. Valami tipp, hogy hogyan bírjam rá az éjszaka végigalvására? Egyébként azóta kel fel folyamatosan, mióta másik macsek van. De ő most itthon sincs, vendégségben van, de Cinka mégis felkel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!