|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Aquata
2013-04-07 11:23:52
|
33371
|
Sziasztok!
Mi, pontosabban Cinka közben átesett az ivartalanításon, már varratszedés is megvolt azóta. Tegnap megfürdettük, hát mit ne mondjak, tele vagyok harci sérülésekkel :D. Kaját illetően közben átváltottunk a royal canin sziámijára. Viszont lenne egy kérdésem: régen mindig végig aludta az éjszakát, mostanában viszont folyamatosan felkel hajnal 3kor, es nem hajlandó visszaaludni. Ha a táljában maradt egy kis kaja, azt ilyenkor megeszi, aztán elkezd rosszalkodni, a függönyön lóg, játszik az egyébként általa sose használt játékokkal, miegymás. Valami tipp, hogy hogyan bírjam rá az éjszaka végigalvására? Egyébként azóta kel fel folyamatosan, mióta másik macsek van. De ő most itthon sincs, vendégségben van, de Cinka mégis felkel... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|