Keresés

Részletes keresés

kz.zo Creative Commons License 2013-04-07 10:32:15 2546

Sajnos nem járok arra :(

A hozzászólás:
kikifeny Creative Commons License 2013-04-06 22:18:30 2544

hello! Székesfehérvár felé véletlenül nem jársz? Vagy egy ismerősőd? Jővőhéten arra járok dolgozni és érdekelne mindhárom.

Előzmény:
kz.zo Creative Commons License 2013-04-06 16:02:39 2542

Eladó újra, mert a vevő visszamondta, egy fehér kontyos hím, egy mandarin gyöngyös kontyos hím, valamint egy naramcs kontyos tojó.

 

kiss.zltn@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!