|
|
|
|
 |
kikifeny
2013-04-06 22:18:30
|
2544
|
hello! Székesfehérvár felé véletlenül nem jársz? Vagy egy ismerősőd? Jővőhéten arra járok dolgozni és érdekelne mindhárom. |
|
 |
T.Márió
2013-04-06 21:21:00
|
2543
|
Üdv kz!
Helyileg mere vanak?
Jah és Ár mennyi? Karcag-hoz? |
|
A hozzászólás:
 |
kz.zo
2013-04-06 16:02:39
|
2542
|
Eladó újra, mert a vevő visszamondta, egy fehér kontyos hím, egy mandarin gyöngyös kontyos hím, valamint egy naramcs kontyos tojó.
kiss.zltn@gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|