|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
szabisti
2013-04-05 05:36:44
|
202
|
Szia!
Nekem elég régen egy SR12-es van.
Ami mindenképpen hiányzik a nagylátószög.
Én az Optiform-ban vettem különböző előtéteket.
A választék minőségben és fókusztávolságban is elég jó, és helyben ki is próbálható.
Ajánlani tudom, és előzőleg a honlapján is tájékozódni lehet.
Remélem segítettem.
Üdv |
|
Előzmény:
 |
Colombus-
2013-03-29 07:38:53
|
199
|
Sziasztok!
Nem vagyok benne biztos, hogy jó helyen járok, de a kérdésemmel zaklatnálak bennetek. Vásároltam használtan egy Sony HDR-SR11 handycam-et. Most próbálkozok filmezéssel, és elsőre nem kívántam komolyabb gépet vásárolni hozzá. Azonban ebbel a készülékből szeretném kihozni a legtöbbet, jelenleg olyan adaptert (talán úgy hívják, hogy DOF) keresek, amire külső objektívet lehet csatlakoztatni a szebb kép, és a fókusz érdekében. Ebben kérném a véleményeteket, tanácsotokat, hogy merre érdemes elindulnom, honnét lehetne beszerezni, milyen bajonettekkel gondolkozzak (még nincs objektívem sem).
Aki tud, kérem segítsen.
Üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|