Keresés

Részletes keresés

BRUT1 Creative Commons License 2013-04-03 22:38:52 209

Huuuu ez lehet....mivel a vezetöt ugy kell beallitani ,hogy a parhuzamossagot rank bizzak........hmettöl tenyleg a vegen beszorulhat...

 

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2013-04-03 22:29:00 208

Próbáld meg vízzel és kevés előtolással.

 

De amúgy meg nem lehet, hogy "ferdén vág" valami miatt (a mi nonémünk is azt csinálta) és a vége felé befeszül a levágandó darab ?

Előzmény:
BRUT1 Creative Commons License 2013-04-03 22:05:14 207

... barkacsaruhazi,de nem latok hibat rajta,fut rendesen,es vezetö is van rajta....mindig a vagas vege fele törik el... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!