|
|
|
|
 |
BRUT1
2013-04-03 22:38:52
|
209
|
Huuuu ez lehet....mivel a vezetöt ugy kell beallitani ,hogy a parhuzamossagot rank bizzak........hmettöl tenyleg a vegen beszorulhat...
|
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2013-04-03 22:29:00
|
208
|
Próbáld meg vízzel és kevés előtolással.
De amúgy meg nem lehet, hogy "ferdén vág" valami miatt (a mi nonémünk is azt csinálta) és a vége felé befeszül a levágandó darab ? |
|
Előzmény:
 |
BRUT1
2013-04-03 22:05:14
|
207
|
... barkacsaruhazi,de nem latok hibat rajta,fut rendesen,es vezetö is van rajta....mindig a vagas vege fele törik el... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|