Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2013-04-03 22:29:00 208

Próbáld meg vízzel és kevés előtolással.

 

De amúgy meg nem lehet, hogy "ferdén vág" valami miatt (a mi nonémünk is azt csinálta) és a vége felé befeszül a levágandó darab ?

A hozzászólás:
BRUT1 Creative Commons License 2013-04-03 22:05:14 207

... barkacsaruhazi,de nem latok hibat rajta,fut rendesen,es vezetö is van rajta....mindig a vagas vege fele törik el... :)

Előzmény:
joevagyok68 Creative Commons License 2013-04-03 21:13:51 206

Milyen vizesvágó volt ? Noném, vagy profi ?

Volt vezetősín ami mellett toltad, vagy csak úgy kézzel igazgattad ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!