|
|
|
|
 |
BRUT1
2013-04-03 22:05:14
|
207
|
... barkacsaruhazi,de nem latok hibat rajta,fut rendesen,es vezetö is van rajta....mindig a vagas vege fele törik el... :) |
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2013-04-03 21:13:51
|
206
|
Milyen vizesvágó volt ? Noném, vagy profi ?
Volt vezetősín ami mellett toltad, vagy csak úgy kézzel igazgattad ? |
|
Előzmény:
 |
BRUT1
2013-04-03 21:11:03
|
205
|
Köszönöm a hozzaszolasokat....
Probaltam vizes vagoval is,igaz az az 1 proba vagasra nem öntöttem fel vizzel,de mégis eltört a csik a vágás vége felé....
Az volt a hiba,hogy nem tettem bele vizet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|