Keresés

Részletes keresés

BRUT1 Creative Commons License 2013-04-03 22:05:14 207

... barkacsaruhazi,de nem latok hibat rajta,fut rendesen,es vezetö is van rajta....mindig a vagas vege fele törik el... :)

A hozzászólás:
joevagyok68 Creative Commons License 2013-04-03 21:13:51 206

Milyen vizesvágó volt ? Noném, vagy profi ?

Volt vezetősín ami mellett toltad, vagy csak úgy kézzel igazgattad ?

Előzmény:
BRUT1 Creative Commons License 2013-04-03 21:11:03 205

Köszönöm a hozzaszolasokat....

Probaltam vizes vagoval is,igaz az az 1 proba vagasra nem öntöttem fel vizzel,de mégis eltört a csik a vágás vége felé....

Az volt a hiba,hogy nem tettem bele vizet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!