|
|
|
|
 |
joevagyok68
2013-04-03 21:13:51
|
206
|
Milyen vizesvágó volt ? Noném, vagy profi ?
Volt vezetősín ami mellett toltad, vagy csak úgy kézzel igazgattad ? |
|
A hozzászólás:
 |
BRUT1
2013-04-03 21:11:03
|
205
|
Köszönöm a hozzaszolasokat....
Probaltam vizes vagoval is,igaz az az 1 proba vagasra nem öntöttem fel vizzel,de mégis eltört a csik a vágás vége felé....
Az volt a hiba,hogy nem tettem bele vizet? |
|
Előzmény:
 |
(M)Ákos
2013-04-02 21:33:27
|
204
|
Nekem se sikerült 3 cm-nél vékonyabbat vágni biztonsággal 1 cm-s gresből.
Vághatod még sarokcsiszolóval + teli csempevágó koronggal. Biztos kéz nem árt.
Ki fogja cakkozni, de ezen segít, ha pl. egy másik csempére fektetett csiszolóvásznon megcsiszolgatod az élét.
Csinálhatod azt is, hogy bekarcolod, és utána a kisflex. De lehet, hogy megint ott törik el, ahol nem kéne.
Ha sokat kell csinálni belőle, akkor ez szívás, marad a vizes vágó. Szerintem kölcsönözni is lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|