Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2013-04-03 21:13:51 206

Milyen vizesvágó volt ? Noném, vagy profi ?

Volt vezetősín ami mellett toltad, vagy csak úgy kézzel igazgattad ?

A hozzászólás:
BRUT1 Creative Commons License 2013-04-03 21:11:03 205

Köszönöm a hozzaszolasokat....

Probaltam vizes vagoval is,igaz az az 1 proba vagasra nem öntöttem fel vizzel,de mégis eltört a csik a vágás vége felé....

Az volt a hiba,hogy nem tettem bele vizet?

Előzmény:
(M)Ákos Creative Commons License 2013-04-02 21:33:27 204

Nekem se sikerült 3 cm-nél vékonyabbat vágni biztonsággal 1 cm-s gresből.

Vághatod még sarokcsiszolóval + teli csempevágó koronggal. Biztos kéz nem árt.

Ki fogja cakkozni, de ezen segít, ha pl. egy másik csempére fektetett csiszolóvásznon megcsiszolgatod az élét.

Csinálhatod azt is, hogy bekarcolod, és utána a kisflex. De lehet, hogy megint ott törik el, ahol nem kéne.

Ha sokat kell csinálni belőle, akkor ez szívás, marad a vizes vágó. Szerintem kölcsönözni is lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!