Keresés

Részletes keresés

Hepci Creative Commons License 2013-04-04 00:09:44 205

Most élvezetesek voltak a sütemények, amiket kóstoltunk.

 

Az árszint és néhány egyéb apróság viszont olyan, hogy mi biztos nem megyünk még sokszor...

A hozzászólás:
fantomasso Creative Commons License 2013-04-03 20:32:40 204

Jól ismerem a helyet, sokszor voltam, a marketing és a külső megjelenés agysorvasztó hatására. Még abban se lennék biztos, hogy egyáltalán süteményt árulnak e, a sütemény valahol a Karolina Kávéházban, vagy a Fény u.-i Auguszt cukrászdában keresendő, a Váci Desszertszalonban inkább szemfényvesztés folyik, most már dupla árakon. A fele is drága volt. Ehhez társul egy nagyarcú tulajdonos aki minden fórumon osztja az észt. Ám a környékbeliek beszopják, és tele van. Kétezerért kellene adni egy szeletet. Vagy háromezerért. Akkor még divatosabb lenne.

Előzmény:
Hepci Creative Commons License 2013-04-03 07:48:54 203

Váci Desszert Szalon:

 

http://gasztrojazz.blogspot.hu/2013/03/vaci-desszert-szalon-elment-laszlo.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!