|
|
|
|
 |
Hepci
2013-04-04 00:09:44
|
205
|
Most élvezetesek voltak a sütemények, amiket kóstoltunk.
Az árszint és néhány egyéb apróság viszont olyan, hogy mi biztos nem megyünk még sokszor... |
|
A hozzászólás:
 |
fantomasso
2013-04-03 20:32:40
|
204
|
Jól ismerem a helyet, sokszor voltam, a marketing és a külső megjelenés agysorvasztó hatására. Még abban se lennék biztos, hogy egyáltalán süteményt árulnak e, a sütemény valahol a Karolina Kávéházban, vagy a Fény u.-i Auguszt cukrászdában keresendő, a Váci Desszertszalonban inkább szemfényvesztés folyik, most már dupla árakon. A fele is drága volt. Ehhez társul egy nagyarcú tulajdonos aki minden fórumon osztja az észt. Ám a környékbeliek beszopják, és tele van. Kétezerért kellene adni egy szeletet. Vagy háromezerért. Akkor még divatosabb lenne. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|