Keresés

Részletes keresés

KömKel Creative Commons License 2013-04-02 08:30:00 92

30-50e Ft/m2 kb a felújitás költsége, attól függően, hogy a gépészetet mennyire érinti. Ha a fűtési rendszert is teljesen át kell épiteni, akkor inkább 70e/m2

Calcitos Creative Commons License 2013-04-02 08:14:45 91

 Talán, de ne így közelítsd meg !

 A felsorolásod technolóilag  már eleve nem jó. A festés általában egy utólsó fázis...

 Bontsd szét részfeledatokra, majd azt is tovább és itt gyakori vendég legyél !!

 

 Természtesen lehet  m2 árakat is megadni, de azok eléggé szórnak !!

 Mint modtad generálra lenne szükség ! Valóban, mivel ilyen munkán sok egymástól független  szakember dolgozik.

 Ha van időd és némi rámenősséged sk. is viheted a dolgokat !!

A hozzászólás:
hantorish Creative Commons License 2013-04-02 07:28:29 90

Sziasztok.

 

Párommal szeretnénk végre kirepülni, belvárosi lakásra gondoltunk volna egyik megyeszékhelyen, azonban nagyon nehéz szép állapotút kifogni polgári lakásokban...

 

Találtunk egy 67 nm-es lakást, de szinte mindene felújításra szorulna... Festés, burkolat, vizesblokkok, konvektorcsere, fürdőszoba komplett felújítása, villany stb. Tehát igencsak nagy generálra lenne szükség.


Érdeklődnék, hogy milyen négyzetméterenkénti maximum árral lehet számolni, ha az ember a középkategóriás anyagokkal szeretne dolgozni. Beleférne-e 3 millió Ft körüli összegbe egy ilyen lakás komplett felújítása?

 

Előre is köszönöm a tanácsokat.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!