|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gjoci27
2013-03-30 10:33:23
|
74
|
Tiszteletem! Asztalos vagyok, a XVII. kerületben a Lapp-fa-nál szabattam, azt a Pesti útrol kell megközelíteni, a cimük XVII. Rákosmezei út 9. Azt nem mondom, hogy garancia, de a 15- éves múltom azt mondja, hogy egész korrektek, árban is, meg minöségben is. A másik a Keresztúri úton van, a pontos címet nem tudom, de van egy olcsó diesel kút, pont a telephely bejáratánánál, bent meg van több asztalos cég is. De természetesen ha bármi kérdése van szívesen válaszolok, vagy segítek.
Üdvözlettel József.
|
|
Előzmény:
 |
KalásziM
2013-02-11 07:44:54
|
72
|
Én pl. lapszabászatot keresek , de nem találok !
Korábban majd kiütötte a szemem a sok hirdető, most meg eltüntek !
Tegnap 4 db. kis okost és 3 aranyoldalt tanulmányoztam sehol semmi !!
Pedig vagy 150 vállakozás kínálja magát !!!
XVI. XVII. kerület előnyben !!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|