Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-03-29 21:55:23 11465

azért büszkék nem vagyunk rá!:-))))

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-03-27 23:02:28 11453

Mi meg esszük!!! Büszkék lehettek Ficora.A büdös életbe nem lesz olyan miniszterelnökünk, mint ő. Ezek a faszok akik nálunk vannak csak pofázni tudnak és sodródni az árral.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!