Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-03-29 11:19:01 11464

A lompossal nincs gond? Állítólag sokat lógatod az orrod......................................

Előzmény:
Falco Elnök Creative Commons License 2013-03-29 06:20:04 11463

A "lompossal" nincs gond! De a pajesz várat még magára.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!