Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-03-28 22:25:39 11458

Druszám! Újra hasznosítom a szemetet. Illetve a dolgokat. Mert ,az érdi zsiványoktól megtanulam, hogy semmi nem szemét. A dolgokat 1:vagy meg lehet enni, 2 vagy le lehet adni, 3: vagy el lehe adni, 4: vagy el lehet tüzelni. Ha belegondolsz ezzel a módszerrel semmi nem vész kárba. Igaz a szomszédok imába foglalják a nevemet amikor műagyaggal és ronggyal tüzelek.............

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-03-28 15:36:48 11456

Arany Barátom Vajákos Isten!

Mi lett a putrival? Most hajléktalan,segilyes lettél?!

csá

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!