Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-03-27 23:02:28 11453

Mi meg esszük!!! Büszkék lehettek Ficora.A büdös életbe nem lesz olyan miniszterelnökünk, mint ő. Ezek a faszok akik nálunk vannak csak pofázni tudnak és sodródni az árral.

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-03-27 22:39:56 11452

nálunk nincs igy eldurvulva a helyzet,a szlovák-magyar viszonyrol is amit leadnak nálatok a hiradók,az is csak felfujt(tuningolt)dolgok,benneteket nagyon etetnek a politikusok.

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-03-27 22:28:46 11451

Sajnos jól látod! Nálatok másképp van? Ha igen szerencséd van.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!