|
|
|
|
 |
kishármas
2013-03-27 23:02:28
|
11453
|
Mi meg esszük!!! Büszkék lehettek Ficora.A büdös életbe nem lesz olyan miniszterelnökünk, mint ő. Ezek a faszok akik nálunk vannak csak pofázni tudnak és sodródni az árral. |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-03-27 22:39:56
|
11452
|
nálunk nincs igy eldurvulva a helyzet,a szlovák-magyar viszonyrol is amit leadnak nálatok a hiradók,az is csak felfujt(tuningolt)dolgok,benneteket nagyon etetnek a politikusok. |
|
Előzmény:
 |
kishármas
2013-03-27 22:28:46
|
11451
|
Sajnos jól látod! Nálatok másképp van? Ha igen szerencséd van.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|