|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-03-27 22:39:56
|
11452
|
nálunk nincs igy eldurvulva a helyzet,a szlovák-magyar viszonyrol is amit leadnak nálatok a hiradók,az is csak felfujt(tuningolt)dolgok,benneteket nagyon etetnek a politikusok. |
|
A hozzászólás:
 |
kishármas
2013-03-27 22:28:46
|
11451
|
Sajnos jól látod! Nálatok másképp van? Ha igen szerencséd van.
|
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-03-27 22:14:15
|
11448
|
amint valakinek megy a szekér MO-n,azt azonnal szidni,meggyalázni,lecsukni! én ezt látom,hogy igy müködik nálatok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|