Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-03-27 22:39:56 11452

nálunk nincs igy eldurvulva a helyzet,a szlovák-magyar viszonyrol is amit leadnak nálatok a hiradók,az is csak felfujt(tuningolt)dolgok,benneteket nagyon etetnek a politikusok.

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-03-27 22:28:46 11451

Sajnos jól látod! Nálatok másképp van? Ha igen szerencséd van.

 

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-03-27 22:14:15 11448

amint valakinek megy a szekér MO-n,azt azonnal szidni,meggyalázni,lecsukni! én ezt látom,hogy igy müködik nálatok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!