|
|
|
|
 |
kishármas
2013-03-27 22:27:28
|
11450
|
Hát viccet félretéve én is összeszorult szívvel tettem tönkre 4-5 év munkáját. Nem így terveztem az idei évemet, de sajnos lépnem kellett. Egyenlőre a madarak háttérbe szorulnak és a család és persze az üzlet lesz előtérbe. Falco barátomnak mindenképp segítek az új fajtában. Azt mindenképp viszem tovább. A díszbaromfit egy időre talonba teszem. Ha újra kezdem tuti, hogy csak valami viador fajta lesz. A szívemhez nőttek ezek a fajta madarak. Lesz mit tanulnom majd (és persze folyamatosan), mert a brahma volt a fő csapás eddig.Köszönöm a felajánlot segítséget!!!!!!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-03-27 22:17:29
|
11449
|
aztaqrva,megkönnyeztem! szolj,ha tudok segiteni!akár privátban is! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|