Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-03-27 22:27:28 11450

Hát viccet félretéve én is összeszorult szívvel tettem tönkre 4-5 év munkáját. Nem így terveztem az idei évemet, de sajnos lépnem kellett. Egyenlőre a madarak háttérbe szorulnak és a család és persze az üzlet lesz előtérbe. Falco barátomnak mindenképp segítek az új fajtában. Azt mindenképp viszem tovább. A díszbaromfit egy időre talonba teszem. Ha újra kezdem tuti, hogy csak valami viador fajta lesz. A szívemhez nőttek ezek a fajta madarak. Lesz mit tanulnom majd (és persze folyamatosan), mert a brahma volt a fő csapás eddig.Köszönöm a felajánlot segítséget!!!!!!!!!!!!!!

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-03-27 22:17:29 11449

aztaqrva,megkönnyeztem! szolj,ha tudok segiteni!akár privátban is!

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-03-27 20:30:31 11444

Szia! Még szabadlábon vagyok (egyenlőre). Háború az van. Nézd csak . Becsapott a bomba  a baromfisba.Még ennyi maradt belőle. Hétvégén szétbombázom az egészet. Fájó szívvel,de befelyeztem a madarakat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!