Keresés

Részletes keresés

Gyálimanus Creative Commons License 2013-03-28 15:38:18 11457

De Zolikám!

Mi ezt szeressük, imádjuk a balhét, nálunk, a kissebbségnél már csak igy megy, hogy a Devla áldjon meg benneteket meg az Elnök Úrat föleg!

csá

 

kishármas Creative Commons License 2013-03-27 22:28:46 11451

Sajnos jól látod! Nálatok másképp van? Ha igen szerencséd van.

 

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-03-27 22:14:15 11448

amint valakinek megy a szekér MO-n,azt azonnal szidni,meggyalázni,lecsukni! én ezt látom,hogy igy müködik nálatok.

Előzmény:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-03-27 13:13:49 11443

Mocskos rasszisták!

nektek semmi se szent! Mert van az emberben egy kis /99%/ biboldóvér  , és okoskodik kissé, akkor már le kell szólni!?

Mit szeretnétek venni tölem?

csá

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!