|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-03-28 15:38:18
|
11457
|
De Zolikám!
Mi ezt szeressük, imádjuk a balhét, nálunk, a kissebbségnél már csak igy megy, hogy a Devla áldjon meg benneteket meg az Elnök Úrat föleg!
csá
|
|
 |
kishármas
2013-03-27 22:28:46
|
11451
|
Sajnos jól látod! Nálatok másképp van? Ha igen szerencséd van.
|
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-03-27 22:14:15
|
11448
|
amint valakinek megy a szekér MO-n,azt azonnal szidni,meggyalázni,lecsukni! én ezt látom,hogy igy müködik nálatok. |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-03-27 13:13:49
|
11443
|
Mocskos rasszisták!
nektek semmi se szent! Mert van az emberben egy kis /99%/ biboldóvér , és okoskodik kissé, akkor már le kell szólni!?
Mit szeretnétek venni tölem?
csá |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|