Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2013-03-28 20:06:02 1678

Sebaj, eredetileg úgyis egy "Blog" nevű mappába mentettem a nyersanyagot a mailboxomban. Így lett "Cserépkályha blog" a projekt neve, az legalább mindenkinek van, még a Csurkának is. :)))

Bocs a hisztiért. :D

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2013-03-27 18:16:12 1677

Azon mulattam csak, hogy így jött ki. Amúgy meg csináld vissza szerintem, majd másolok pár hibajelenséget :)

 

Április 5-én Fülén járok. Levigyem az itt hagyott párkánysarkot?

 

K

Előzmény:
BSzTom Creative Commons License 2013-03-26 19:58:15 1675

Kristóf, sosem voltam rászorulva arra, hogy lopjak a te weboldaladról. De mivel nagyon nem venném jó néven, ha ennek a látszata továbbra is fennmaradna, most töröltem az új rovatot. Amiből mellesleg nem kevés van különböző weboldalakon, hiszen ezt már réges-rég kitalálták előttünk sokan. De megoldom másképp. Nyugi van a bugyiban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!