|
|
|
|
 |
BSzTom
2013-03-28 20:06:02
|
1678
|
Sebaj, eredetileg úgyis egy "Blog" nevű mappába mentettem a nyersanyagot a mailboxomban. Így lett "Cserépkályha blog" a projekt neve, az legalább mindenkinek van, még a Csurkának is. :)))
Bocs a hisztiért. :D |
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2013-03-27 18:16:12
|
1677
|
Azon mulattam csak, hogy így jött ki. Amúgy meg csináld vissza szerintem, majd másolok pár hibajelenséget :)
Április 5-én Fülén járok. Levigyem az itt hagyott párkánysarkot?
K |
|
Előzmény:
 |
BSzTom
2013-03-26 19:58:15
|
1675
|
Kristóf, sosem voltam rászorulva arra, hogy lopjak a te weboldaladról. De mivel nagyon nem venném jó néven, ha ennek a látszata továbbra is fennmaradna, most töröltem az új rovatot. Amiből mellesleg nem kevés van különböző weboldalakon, hiszen ezt már réges-rég kitalálták előttünk sokan. De megoldom másképp. Nyugi van a bugyiban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|