Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013-03-27 20:31:18 11445

Druszám még a jéghátán is megél!!!!!!!!!!!!! Őt nem kell félteni.

kishármas Creative Commons License 2013-03-27 20:30:31 11444

Szia! Még szabadlábon vagyok (egyenlőre). Háború az van. Nézd csak . Becsapott a bomba  a baromfisba.Még ennyi maradt belőle. Hétvégén szétbombázom az egészet. Fájó szívvel,de befelyeztem a madarakat.

A hozzászólás:
Vkoza Creative Commons License 2013-03-26 21:59:00 11442

Te még élsz? :-))))) mi van MO-on? még háború is lehet szerintem! nagyon szar a helyzet innen nézve(itt se jobb)! bezzeg a kseftes Tibi az él és virul! :-)))))

Előzmény:
kishármas Creative Commons License 2013-03-26 21:38:45 11441

Itthon szidjuk a rendszert!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!