Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-03-26 21:59:00 11442

Te még élsz? :-))))) mi van MO-on? még háború is lehet szerintem! nagyon szar a helyzet innen nézve(itt se jobb)! bezzeg a kseftes Tibi az él és virul! :-)))))

A hozzászólás:
kishármas Creative Commons License 2013-03-26 21:38:45 11441

Itthon szidjuk a rendszert!

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-28 22:23:33 11426

merre vagytok kártevök?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!