Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2013-03-27 18:16:12 1677

Azon mulattam csak, hogy így jött ki. Amúgy meg csináld vissza szerintem, majd másolok pár hibajelenséget :)

 

Április 5-én Fülén járok. Levigyem az itt hagyott párkánysarkot?

 

K

Kályháskristóf Creative Commons License 2013-03-27 18:10:25 1676

Tamás! Millió egy ilyen van, pl a cserépkályha bontásról sem lehet úgy írni, hogy az ne egyezzen ezzel, vagy azzal. Eszembe sem jutott, hogy rólam másolsz, ha valakinek akkor pont neked nincs erre szükséged, pont, hogy a te oldaladat másolják, nem is kevesen. Emlékszel, mikor hívtalak valami szó szerinti bemásolás miatt? :-) Az "önálló" figura...:-) Szerintem meg legyen az oldaladon, mert az így teljes. Légyszi!

:-)

A hozzászólás:
BSzTom Creative Commons License 2013-03-26 19:58:15 1675

Kristóf, sosem voltam rászorulva arra, hogy lopjak a te weboldaladról. De mivel nagyon nem venném jó néven, ha ennek a látszata továbbra is fennmaradna, most töröltem az új rovatot. Amiből mellesleg nem kevés van különböző weboldalakon, hiszen ezt már réges-rég kitalálták előttünk sokan. De megoldom másképp. Nyugi van a bugyiban.

Előzmény:
Kályháskristóf Creative Commons License 2013-03-26 08:55:28 1674

Jókat mulatok most ezen...:-) Nekem már jó régen meg van, csak az érdeklődés volt lanyha. Mostanában gyorsult fel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!