Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2013-03-26 19:58:15 1675

Kristóf, sosem voltam rászorulva arra, hogy lopjak a te weboldaladról. De mivel nagyon nem venném jó néven, ha ennek a látszata továbbra is fennmaradna, most töröltem az új rovatot. Amiből mellesleg nem kevés van különböző weboldalakon, hiszen ezt már réges-rég kitalálták előttünk sokan. De megoldom másképp. Nyugi van a bugyiban.

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2013-03-26 08:55:28 1674

Jókat mulatok most ezen...:-) Nekem már jó régen meg van, csak az érdeklődés volt lanyha. Mostanában gyorsult fel.

Előzmény:
BSzTom Creative Commons License 2013-03-25 20:42:40 1673

Erősen gondolkodom, hogy el fogom tüntetni. Amíg ki nem találok helyette valamit, addig még marad, de a címét máris átírtam. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!