|
|
|
|
 |
BSzTom
2013-03-26 19:58:15
|
1675
|
Kristóf, sosem voltam rászorulva arra, hogy lopjak a te weboldaladról. De mivel nagyon nem venném jó néven, ha ennek a látszata továbbra is fennmaradna, most töröltem az új rovatot. Amiből mellesleg nem kevés van különböző weboldalakon, hiszen ezt már réges-rég kitalálták előttünk sokan. De megoldom másképp. Nyugi van a bugyiban. |
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2013-03-26 08:55:28
|
1674
|
Jókat mulatok most ezen...:-) Nekem már jó régen meg van, csak az érdeklődés volt lanyha. Mostanában gyorsult fel. |
|
Előzmény:
 |
BSzTom
2013-03-25 20:42:40
|
1673
|
Erősen gondolkodom, hogy el fogom tüntetni. Amíg ki nem találok helyette valamit, addig még marad, de a címét máris átírtam. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|