|
|
|
|
 |
Falui
2013-03-26 05:47:32
|
576
|
Rossz fórumon jársz, menj "madaras"-ra.
Egyébként várj egy kicsit, nem sokára sok fészekből kiesett madárkának keresnek gazdát. Nem hogy pénzt kell érte adni, de megmentessz egy madárkát! És így lesz igazán kedves, szelíd jószágod! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2013-03-25 22:41:14
|
575
|
Üdv!
Nagyon szeretnék venni egy dolmányos varjút fiókát. Nagy szeretetben és szabadon tartanám. Ha tudsz segíteni az edelatlas2012@gmail.com-on keress. Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|