Keresés

Részletes keresés

Falui Creative Commons License 2013-03-26 05:47:32 576
Rossz fórumon jársz, menj "madaras"-ra.
Egyébként várj egy kicsit, nem sokára sok fészekből kiesett madárkának keresnek gazdát. Nem hogy pénzt kell érte adni, de megmentessz egy madárkát! És így lesz igazán kedves, szelíd jószágod!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2013-03-25 22:41:14 575

Üdv!

 

Nagyon szeretnék venni egy dolmányos varjút fiókát. Nagy szeretetben és szabadon tartanám. Ha tudsz segíteni az edelatlas2012@gmail.com-on keress. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!