Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2013-03-25 18:13:00 74

A kévézót megnézném, de szoktam 1* 1* macskakiállításra járni az is jó:)

Nem lakom Pesten, de ismerem a D utcát , ott a Városligetnél.

A Lurdy-házban gyakran van macskakiállítás.

Majd itt megnézem a neten a kávézót:)

 

http://www.norc.hu/street-view/ 

A hozzászólás:
lea_organa Creative Commons License 2013-03-25 18:03:28 73

Gyönyörű pofija van Elizának. A J-t I-nek láttam, nekem iromi voltál:) Engem is érdekel a ragdoll+ maine coon-os kávézó. Mihozzánk közel van mind a kettő.

Bp-n laktok? Itt hófehér megint minden. Szép de fura azért így tavasszal.

Lehet, hogy az idő teszi, de a mai napot totál átalussza Cingi. Szép estét Nektek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!