|
|
|
|
 |
jromi
2013-03-25 18:13:00
|
74
|
A kévézót megnézném, de szoktam 1* 1* macskakiállításra járni az is jó:)
Nem lakom Pesten, de ismerem a D utcát , ott a Városligetnél.
A Lurdy-házban gyakran van macskakiállítás.
Majd itt megnézem a neten a kávézót:)
http://www.norc.hu/street-view/ |
|
A hozzászólás:
 |
lea_organa
2013-03-25 18:03:28
|
73
|
Gyönyörű pofija van Elizának. A J-t I-nek láttam, nekem iromi voltál:) Engem is érdekel a ragdoll+ maine coon-os kávézó. Mihozzánk közel van mind a kettő.
Bp-n laktok? Itt hófehér megint minden. Szép de fura azért így tavasszal.
Lehet, hogy az idő teszi, de a mai napot totál átalussza Cingi. Szép estét Nektek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|