|
|
|
|
 |
BSzTom
2013-03-25 20:01:06
|
1672
|
Hm, most már látom. Szerintem te olvasol a gondolataimban, vagy jelszavad van a mailboxomhoz. :)
Tavaly szeptember óta rakosgatom külön mappába az ilyeneket, hogy majd egyszer elkezdem publikálni. Hát most elkezdtem. Elég hülyén vette ki magát, azt hittem, de frankó eredeti ötlet. Most kicsit szomorú is vagyok. Fenének halogattam... :( |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Kályháskristóf
2013-03-25 15:49:05
|
1669
|
Látom, nézegeted az oldalamat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|