Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2013-03-25 20:01:06 1672

Hm, most már látom. Szerintem te olvasol a gondolataimban, vagy jelszavad van a mailboxomhoz. :)

Tavaly szeptember óta rakosgatom külön mappába az ilyeneket, hogy majd egyszer elkezdem publikálni. Hát most elkezdtem. Elég hülyén vette ki magát, azt hittem, de frankó eredeti ötlet. Most kicsit szomorú is vagyok. Fenének halogattam... :(

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2013-03-25 15:51:34 1670

:-)

Előzmény:
Kályháskristóf Creative Commons License 2013-03-25 15:49:05 1669

Látom, nézegeted az oldalamat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!