|
|
|
|
 |
BSzTom
2013-03-25 20:42:40
|
1673
|
Erősen gondolkodom, hogy el fogom tüntetni. Amíg ki nem találok helyette valamit, addig még marad, de a címét máris átírtam. :) |
|
 |
BSzTom
2013-03-25 19:52:33
|
1671
|
Ami azt illeti, nem szoktam. Te is csináltál valami hasonlót? :) |
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2013-03-25 15:49:05
|
1669
|
Látom, nézegeted az oldalamat. |
|
Előzmény:
 |
BSzTom
2013-03-24 20:56:58
|
1668
|
Sziasztok,
Hirtelen felindulásból nyitottam egy új szekciót a weboldalamon. Cserépkályha kérdések - válaszok a címe, főképpen azok a kérdések és az arra adott válaszok lesznek láthatóak benne, amelyekkel az oldal olvasói email-ben megkeresnek. Az elsőt ma töltöttem fel, és még az is lehet, hogy a topic olvasói körében is érdeklődésre tarthat számot. :)
Üdv,
T |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|