|
|
|
|
 |
jromi
2013-03-25 17:09:26
|
72
|
A macskás kávézó jó lehet, ha olyan emberek járnak oda, mint Te meg én, akik tudnak a macskával bánni. A mco és ragdollos kávézót különösen megnézném. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy néhány nem megfelelő ember is betéved, de biztos figyelnek erre.
A J betű utal rám, én a férfi gazdi vagyok:)
A dobozban kissé mérgesen Eliza:

|
|
A hozzászólás:
 |
lea_organa
2013-03-25 08:22:32
|
71
|
Cukik a videók, köszi hogy felraktad. Képzeld nyílt egy cicás kávézó a Damjanich utcában, ahol 2 maine coon és egy ragdoll is várja a betérőket.
A Révay utcában pedig 15 macsekkal nyítottak kávézót. Remélem bejön a buli, bírni fogják a cicusok a sok simit:)
Nálunk sincsenek storik. Cingi is nyugis. Az Iromi melyikötök?:) Szép napot |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|