Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2013-03-25 17:09:26 72

A macskás kávézó jó lehet, ha olyan emberek járnak oda, mint Te meg én, akik tudnak a macskával bánni. A mco és ragdollos kávézót különösen megnézném. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy néhány nem megfelelő ember is betéved, de biztos figyelnek erre.

A J betű utal rám, én a férfi gazdi vagyok:)

A dobozban kissé mérgesen Eliza:

A hozzászólás:
lea_organa Creative Commons License 2013-03-25 08:22:32 71

Cukik a videók, köszi hogy felraktad. Képzeld nyílt egy cicás kávézó a Damjanich utcában, ahol 2 maine coon és egy ragdoll is várja a betérőket.

A Révay utcában pedig 15 macsekkal nyítottak kávézót. Remélem bejön a buli, bírni fogják a cicusok a sok simit:)

Nálunk sincsenek storik. Cingi is nyugis. Az Iromi melyikötök?:) Szép napot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!