Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cleo86 Creative Commons License 2013-03-20 20:38:04 398

Kedves Gáspár Kata!

 

Elnézést hogy csak most írok, de eddig nem jártam ezen a topikon.

Még meg van Antonio.

A www.freevascoon.atw.hu oldalon talál róla friss képeket.

 

Az oldalon feltüntetett e-mail címen keresztül írjon rám, és megírom az árat, esetleg ha egyéb kérdés felmerült önben örömmel válaszolok.

Sajnos itt nem látom az e-mail címét, ezért nem tudok írni önnek.

Előzmény:
Kata Gáspár Creative Commons License 2013-03-07 20:13:28 393

antonio banderas kiscica megvan még??

ha igen menyibe kerül?

előre is köszönöm a választ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!