Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013-03-19 10:07:32 201

De hisz ez már nyáron bezárt, nem....?

 

 

A hozzászólás:
Hepci Creative Commons License 2013-03-19 09:40:25 200

Megint eggyel kevesebb a jó cukrászda: bezárt a Lila Körte

 

http://gasztrojazz.blogspot.hu/2013/03/in-memoriam-lila-korte.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!