Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
erbe Creative Commons License 2013-03-14 16:21:46 385

A depó(nia)gázt nem nevezik biogáznak. Nem abba a kategóriába tartozik.

Előzmény:
hipisti Creative Commons License 2013-02-21 22:00:30 384

Biogázzal kapcsolatban: http://www.depogaz.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!