Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2013-03-14 08:00:40 8524

Szóval 3D-ben nyomod.

Érdekes, mert egy nagyobb gömbfej használata is van már annyira körülményes, mint egy 3D-s.

Előzmény:
kisbergics Creative Commons License 2013-03-13 22:36:55 8523

Manfrotto 141RC az esetek 99.9%-ban. Van egy nagy teherbírású futoz féle gömbfejem is, relatíve nagy gömbbel. Azt akkor használtam, amikor még nagyteléztem vadra, de olyan mostanában nem nagyon fordul elő. ):

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!