|
|
|
|
 |
elipolo
2013-03-13 20:54:01
|
61
|
Ennyi vakaródzás még belefér szerintem is, nem hiszem hogy bolhás lenne.
Ugyanakkor egy spot on biztos nem árt.
Eliza és Mixi csak az ablakban szokott lenni, nem járnak ki sosem.

Elizát ölbe lehet venni, de nem az a kedvenc helye, de soha nem áll ellen semmi emberi közeledésre. Kedvenc helye a mellkasra fekvés esténként, bár mostanában már kispánának érzi magát, mert oda telepszik azok mellé:)
|
|
A hozzászólás:
 |
lea_organa
2013-03-13 19:12:52
|
60
|
Azért nem hinném, hogy bolhás lenne, gondolom az intenzív vakaródzással járna. Cingi csak napjában 3-4-szer kb. fél percet vakarja főleg a " hónalja" környékét. A fehér szőrén látszana is talán a bolha?
Cingi is nagyon jó cicus. Elizát lehet ölbe venni? Cingi azt nem szereti, sajnos:(
Még csak 1,5 éves.
Eliza és Mixi szokott friss levegőn lenni? Nálunk van erkély, remélem oda bolhák nem jutnak fel:) Szép estét Nektek
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|