Keresés

Részletes keresés

jromi Creative Commons License 2013-03-12 21:26:00 59

2 cica jó, de nem szabad erőltetni, főleg ha idős a cicád és eddig egyedül volt.Mi van ha nem szeretik egymást? Ugyanakkor én azt látom, hogy nálunk mindkettő örül  amacskatársaságnak. 

Eliza csak 1hónapig volt egyedül,  amikor a régi maine coon cicánk meghalt.

Eliza tökéletes ragdoll, egy tündér jó kedves cica.

 

Bolhát 5éve nem láttam. Elméletileg behozható kintről a nadrágon.

 

Válaszoltunk: Advocate vagy advantage  spot on kell a macska nyakára.

Mi már csak évente  1 - 2 alkalommal használjuk .

A hozzászólás:
lea_organa Creative Commons License 2013-03-11 20:54:22 58

Á, így már értem. Örültem amikor rábukkantam Elizára, így a sok maine coon között. Csodálatos cicahölgy. Nekem 1 cica is óriási elfolglaltság, nem tudom jó ötlet-e duplázni az örömöket és örökös aggódalmaskodást:)

De a családba, a Fiamékhoz előbb-utóbb érkezik maine coon csemete, és foglalkoztat a gondolat. Addig is meséljetek. És akkor mi van a bolhával?:)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!