|
|
|
|
 |
jromi
2013-03-12 21:26:00
|
59
|
2 cica jó, de nem szabad erőltetni, főleg ha idős a cicád és eddig egyedül volt.Mi van ha nem szeretik egymást? Ugyanakkor én azt látom, hogy nálunk mindkettő örül amacskatársaságnak.
Eliza csak 1hónapig volt egyedül, amikor a régi maine coon cicánk meghalt.
Eliza tökéletes ragdoll, egy tündér jó kedves cica.
Bolhát 5éve nem láttam. Elméletileg behozható kintről a nadrágon.
Válaszoltunk: Advocate vagy advantage spot on kell a macska nyakára.
Mi már csak évente 1 - 2 alkalommal használjuk . |
|
A hozzászólás:
 |
lea_organa
2013-03-11 20:54:22
|
58
|
Á, így már értem. Örültem amikor rábukkantam Elizára, így a sok maine coon között. Csodálatos cicahölgy. Nekem 1 cica is óriási elfolglaltság, nem tudom jó ötlet-e duplázni az örömöket és örökös aggódalmaskodást:)
De a családba, a Fiamékhoz előbb-utóbb érkezik maine coon csemete, és foglalkoztat a gondolat. Addig is meséljetek. És akkor mi van a bolhával?:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|