Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2013-03-11 17:15:01 19480

Lehet, hogy egyről beszélünk... Lizikének is olyan nyomott, rövid orrocskája van... Kérdezd meg az orvosodat erről az antibiotikumról, ez egy olyan tabletta ami elsősorban az íny és a végbélnyílás környékére koncentrálódik és nagyon jó. Nekünk 5-6 nap alatt rendbe jött az íny és a szemecskéjét is csak 2-3 hetente kell kenegetni.

A hozzászólás:
oroshazicsaj Creative Commons License 2013-03-11 16:58:53 19479

Nem nem, Kyrának sosem csipácsodik, viszont tudod neki könnyezik a nyomott orra miatt.

 

Nem tudom mitől lehet!

Előzmény:
Octi19 Creative Commons License 2013-03-10 14:24:31 19478

Úgy értem, hogy nem csipásodik a szeme? (egyértelmű jele a kötőhártya gyulladásnak... sokan nem tulajdonítanak neki nagy szerepet, időnként kiszedik a csipát és úgy vannak vele, hogy ez egy természetes jelenség, végül is a "csipás macska" még a szólásokban is szerepel.... Nekem is az állatorvos mondta, hogy az egészséges cicáknak nem szabad csipásodni!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!