|
|
|
|
 |
meteorman
2014-04-18 02:25:44
|
14
|
A Magyar Hajnal stúdiót ismerem. Rettentő jó módszerrel tanítanak lelkiismeretes és nagyon felkészült tanárok. Sokféle lehetőséget lehet elérni (zenekarok, kiadók, menedzserek) a stúdión keresztül, bár ehhez azért már tudni kell, nem kicsit. Ami talán egy kicsit húzós, az a tandíj. Ha jól tudom előre meghatározott időpontokban van felvételi, írj nekik egy e-mailt, a honlapjukon fent van az elérhetőségük. |
|
A hozzászólás:
 |
EleanorMusic
2013-03-11 16:18:04
|
12
|
Sziasztok! Énektanárt keresek, aki több műfajban is jártas és jó a referenciája. Eddig klasszikus hangképzést tanultam, de idén befejezem a zeneiskolát, és szeretnék más műfajokba is belekóstolni, de az eddig tanultakat nem elveszíteni. Van itt, aki ismeri esetleg a Starword vagy a Magyar Hajnal stúdiót, és tudna nekem néhány infót vagy véleményt mondani? Esetleg hasonló énekes képző programokat (nem Kővirág) vagy magántanárt ajánlani? Előre is köszönöm a válaszokat, ha érkezik! :)
hisdarkmaterials . hun @ gmail . com
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|