|
|
|
|
 |
oroshazicsaj
2013-03-11 16:58:53
|
19479
|
Nem nem, Kyrának sosem csipácsodik, viszont tudod neki könnyezik a nyomott orra miatt.
Nem tudom mitől lehet! |
|
A hozzászólás:
 |
Octi19
2013-03-10 14:24:31
|
19478
|
Úgy értem, hogy nem csipásodik a szeme? (egyértelmű jele a kötőhártya gyulladásnak... sokan nem tulajdonítanak neki nagy szerepet, időnként kiszedik a csipát és úgy vannak vele, hogy ez egy természetes jelenség, végül is a "csipás macska" még a szólásokban is szerepel.... Nekem is az állatorvos mondta, hogy az egészséges cicáknak nem szabad csipásodni!) |
|
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2013-03-10 09:26:10
|
19477
|
Nem tudom mitől lehet, nincsen begyulladva a szeme neki! Semmi baja nincs, sem külsőleg, sem belsőleg nem látok semmit, semmi változást az eddig megszokottakban!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|