Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2013-03-11 16:58:53 19479

Nem nem, Kyrának sosem csipácsodik, viszont tudod neki könnyezik a nyomott orra miatt.

 

Nem tudom mitől lehet!

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2013-03-10 14:24:31 19478

Úgy értem, hogy nem csipásodik a szeme? (egyértelmű jele a kötőhártya gyulladásnak... sokan nem tulajdonítanak neki nagy szerepet, időnként kiszedik a csipát és úgy vannak vele, hogy ez egy természetes jelenség, végül is a "csipás macska" még a szólásokban is szerepel.... Nekem is az állatorvos mondta, hogy az egészséges cicáknak nem szabad csipásodni!)

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2013-03-10 09:26:10 19477

Nem tudom mitől lehet, nincsen begyulladva  a szeme neki! Semmi baja nincs, sem külsőleg, sem belsőleg nem látok semmit, semmi változást az eddig megszokottakban!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!