|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-03-11 22:59:44
|
11437
|
én is itt irok választ!
nekem voltak kendermagos plymouthok 3 évig,de nem jöttek be,pedig kimondottan neves tenyésztötöl vettem,sulyra jók voltak ugy 10honapos korukra és a tojáshozam gyenge volt,nekem nem volt gazdaságos. ez az én tapasztalatom:-) |
|
 |
visszaagyökerekhez
2013-03-11 21:40:49
|
11436
|
Bocs hogy itt írok de nem akarok felesleges szálytépésbe bonyolodni . Tehát Plymauth. vagy Hemspyl .?? Nálunk (pannoniában ) már a 30-as években is a Plimauthot ajánlották állomány javittáshoz ,vajon miért? Másik érvem 3éve vannak fehér Plymouttok az állományomban ,és 6 hónapos koruktól tójnak elég jól fejlödnek .Igaz hajlamosak a hizásra ez nem jó a tójó állománynál. Súly kakas 6-6.5 kg Tyúk 3.5 - 4.5 kg . Szin paletta is a Plymauth mellet szol . |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-03-08 11:13:28
|
11435
|
Szeva!
Grat. szépek,csá. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|