Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-03-11 22:59:44 11437

én is itt irok választ!

nekem voltak kendermagos plymouthok 3 évig,de nem jöttek be,pedig kimondottan neves tenyésztötöl vettem,sulyra jók voltak ugy 10honapos korukra és a tojáshozam gyenge volt,nekem nem volt gazdaságos. ez az én tapasztalatom:-)

visszaagyökerekhez Creative Commons License 2013-03-11 21:40:49 11436

Bocs hogy itt írok de nem akarok felesleges szálytépésbe bonyolodni . Tehát Plymauth. vagy Hemspyl .??  Nálunk (pannoniában ) már a 30-as években is a Plimauthot ajánlották állomány javittáshoz ,vajon miért? Másik érvem 3éve vannak fehér Plymouttok az állományomban ,és 6 hónapos koruktól tójnak elég jól fejlödnek .Igaz hajlamosak a hizásra ez nem jó a tójó állománynál. Súly kakas 6-6.5 kg   Tyúk 3.5 - 4.5 kg . Szin paletta is a Plymauth mellet szol .

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-03-08 11:13:28 11435

Szeva!

Grat. szépek,csá.

Előzmény:
visszaagyökerekhez Creative Commons License 2013-03-07 16:06:10 11434

A kakas 8 hónapos Maláj,a jércék 4 hónaposak annyuk Shamó, apjuk Maláj. Van belölük 7 hónapos is , most kezdenek tojni , belölük szeretném kihozni a Gigantot,és a Türkmént.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!