Keresés

Részletes keresés

elipolo Creative Commons License 2013-03-09 20:13:43 54

Nem lehet regisztrálni nálad, nem látszik a megerősítő kód, amit be kellene írni.

A főoldalra is jó lenne egy link a fórumodhoz.

Szép képeid vannak, sok a jó fotó.

 

http://www.cuppi.hu/forum/

jromi Creative Commons License 2013-03-06 22:29:31 52

:) Szétnézek akkor ott is.

A maine coon ok, de 2ragdoll is szép lenne:)

A hozzászólás:
lea_organa Creative Commons License 2013-03-06 20:07:43 51

Ha van kedvetek gyertek a cuppi.hu/ forum-ra. Az is ragdollos.

Lakásban tartott cica is lehet bolhás? Bogarat tetettek a fülembe:) Cingi is szokott vakaródzni.

Iromi, én is gondolkozom 2. cicán. Egy kis maine coon jó lenne tesónak.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!