|
|
|
|
 |
elipolo
2013-03-09 20:13:43
|
54
|
Nem lehet regisztrálni nálad, nem látszik a megerősítő kód, amit be kellene írni.
A főoldalra is jó lenne egy link a fórumodhoz.
Szép képeid vannak, sok a jó fotó.
http://www.cuppi.hu/forum/ |
|
 |
jromi
2013-03-06 22:29:31
|
52
|
:) Szétnézek akkor ott is.
A maine coon ok, de 2ragdoll is szép lenne:) |
|
A hozzászólás:
 |
lea_organa
2013-03-06 20:07:43
|
51
|
Ha van kedvetek gyertek a cuppi.hu/ forum-ra. Az is ragdollos.
Lakásban tartott cica is lehet bolhás? Bogarat tetettek a fülembe:) Cingi is szokott vakaródzni.
Iromi, én is gondolkozom 2. cicán. Egy kis maine coon jó lenne tesónak.:)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|