|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-03-06 08:03:17
|
11430
|
Oké cimbi , megvan dumálva!
Lessz idén is szép bráhmám, amit elvittél kakast, annak a szüleit megvettem és nálam van Vajákos DR. állománya is, úgyhogy ha jössz adok tojást vagy összel vihetsz pipiket mert akarok egy keltetövel keltetni és leválogatni egy csapatot!
nevelek belölük kimondottan rókagyilkosokat is CSAK Neked!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
Vkoza
2013-03-04 21:30:20
|
11429
|
szevasz!
A márciusit sajnos ki kell hagynom,de az áprilisin biztos ott leszek! szervezd a csapatot,sofört viszek!
holnap elviszik a töled hozott fogoly brahmát,nagyon sajnálom,de muszáj eladnom,(hatalmas birodalmi lépegetö lett belöle,a néma kacsákat is akarja herélni) :-))) |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-03-01 08:10:41
|
11427
|
Szeva Zoli!
Hol itt-hol ott, de szerintem a NAV is erre kiváncsi!
Mi van veled? Jössz monorra márciusban?
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|