Keresés

Részletes keresés

fzooltan Creative Commons License 2013-03-05 17:59:13 181

Nincs konkrét cél, egy kis járatásra gondoltam,jó idő esetén,........meg ha a melóból is időben hazaérek.

 

 

 

Gyula-bá Creative Commons License 2013-03-04 22:26:01 172

"Olyan van, hogy a kopott főtengely nem tolta olyan magasra a dugót, mint az új főtengely, és most a henger vállát kostolgatja a felső gyűrű?"- elképzelhető, tegyél dupla (vagy vastagabb) tömítést a henger talp alá, ha megszűnik a lárma akkor az volt.

A hozzászólás:
gesszti Creative Commons License 2013-03-04 21:25:51 171

Merre gurulnál? Az előbb végeztem az mz összerakásával. A felújított hengert-dugót visszaküldtem a cégnek, aki fúrta, hogy baxxák meg, csinálják meg rendesen. Összeraktam az eredeti hengerével. Ezzel is csörög-zörög, de legalább megy. Van egy éles kattogós hangja, amit nem tudok kivenni belőle. Henger felső részéről hallatszik. Dugó nem ér bele a hf-be. Olajjal nézve a dugó se megy félre a hengerben, körbe egyformán tolja az olajat. Meg kéne hallgatni valami mz-máyernek, hogy mi a szösz lehet ez.

 

Olyan van, hogy a kopott főtengely nem tolta olyan magasra a dugót, mint az új főtengely, és most a henger vállát kostolgatja a felső gyűrű? Már nem tudok mire gondolni. Egy kupac motort összeraktam már, de még így nem jártam, mint a sajátommal.

Előzmény:
fzooltan Creative Commons License 2013-03-04 19:29:51 170

Egy ilyen kis Jawa-m nekem is van. :)......de tavaly nyár óta pihen. Az MZ-ket azonban elővettem egy portalanításra,a héten egy kisebb körrel megpróbálkozok. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!