Keresés

Részletes keresés

j ó z s i Creative Commons License 2013-03-04 16:07:25 2535

Ők lennének. A pinknek már van gazdája.

A hozzászólás:
j ó z s i Creative Commons License 2013-03-04 15:51:43 2534

Sziasztok!

Nem hoz valaki Monorra egy tojó kacagót a hét végén? Cserébe tudnák egy szőke vagy egy tarka kacagót adni, még a nemüket nem tudom. Vagyis az egyik tarka a kettő közül biztos hogy hím.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!