Keresés

Részletes keresés

Zoltanuss Creative Commons License 2013-03-29 18:26:35 200

 Azért a kromofág levisz mindent  ! De ha nem megy  érdesítsed a felületet.

 Már negaragudj, de a csempéhez és főleg a munkabérhez képest a ragasztó ára jelentéktelen !!  Ahogy olvasom tovább jó tanácsokat adtak, de azt hogy érted , hogy vakolásig ? nem tán a tégláig ? Az feleleges , ha jó a vakolat, plusz munka !! 

 

 

 Burkolni előbb utóbb mindenki megtanul, de szépen  ? Hát az keveseknek sikerül !!

A hozzászólás:
BRUT1 Creative Commons License 2013-03-03 19:00:32 198

Kedves forumozok!

 

Egy regi lakas furdöszoba felujitasanal tartunk. A kerdesem az lenne,hogy a regen hasznalt olajfestekkel bemazolt falra mi modon lehet csempet ragasztani,mert a festek olyan erösen tapad a falra,hogy keptelenseg lekaparni.Probalkoztam festeklemaro szerrel,de annak olyan kiparolgasa van,hogy keptelenseg kibirni,ugyszinten a leegetes is nagyon maceras....egyesek szerint egy kötö alapozoval eleg atkenni,es mehet a ragasztas....Igen am de milyen ragasztoval,mert ajanlottak a hagyomanyosat es a jo draga flexibiliset is....Megemlitettek,hogy meg lehet kapargatni a feluletet,megfurkalni,csiszoloval több helyen a vakolasig lemarni,stb.

 

Teljesen tanacstalan vagyok.

Varom a megoldast hozo tanacsokat.

Udvözlettel:

Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!