|
|
|
|
 |
Zoltanuss
2013-03-29 18:26:35
|
200
|
Azért a kromofág levisz mindent ! De ha nem megy érdesítsed a felületet.
Már negaragudj, de a csempéhez és főleg a munkabérhez képest a ragasztó ára jelentéktelen !! Ahogy olvasom tovább jó tanácsokat adtak, de azt hogy érted , hogy vakolásig ? nem tán a tégláig ? Az feleleges , ha jó a vakolat, plusz munka !!
Burkolni előbb utóbb mindenki megtanul, de szépen ? Hát az keveseknek sikerül !! |
|
A hozzászólás:
 |
BRUT1
2013-03-03 19:00:32
|
198
|
Kedves forumozok!
Egy regi lakas furdöszoba felujitasanal tartunk. A kerdesem az lenne,hogy a regen hasznalt olajfestekkel bemazolt falra mi modon lehet csempet ragasztani,mert a festek olyan erösen tapad a falra,hogy keptelenseg lekaparni.Probalkoztam festeklemaro szerrel,de annak olyan kiparolgasa van,hogy keptelenseg kibirni,ugyszinten a leegetes is nagyon maceras....egyesek szerint egy kötö alapozoval eleg atkenni,es mehet a ragasztas....Igen am de milyen ragasztoval,mert ajanlottak a hagyomanyosat es a jo draga flexibiliset is....Megemlitettek,hogy meg lehet kapargatni a feluletet,megfurkalni,csiszoloval több helyen a vakolasig lemarni,stb.
Teljesen tanacstalan vagyok.
Varom a megoldast hozo tanacsokat.
Udvözlettel:
Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|