|
|
|
|
 |
Gyálimanus
2013-03-06 08:04:22
|
11431
|
Szeva Tomi!
Már olcsóbb lett , 2400-ért adja a surmója, nem kapkodtak utána 7.200-ért!
csá. |
|
A hozzászólás:
 |
a füvesember
2013-03-02 00:53:25
|
11428
|
szeva beszarsz a gyogyszer hirdetö ürgén a fél romániai gyogyszer készletet hirdeti az exen tizszeres áron ha mákja van még egy páran meg is kajálják. |
|
Előzmény:
 |
Gyálimanus
2013-03-01 08:10:41
|
11427
|
Szeva Zoli!
Hol itt-hol ott, de szerintem a NAV is erre kiváncsi!
Mi van veled? Jössz monorra márciusban?
csá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|