Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013-03-04 21:30:20 11429

szevasz!

A márciusit sajnos ki kell hagynom,de az áprilisin biztos ott leszek! szervezd a csapatot,sofört viszek!

holnap elviszik a töled hozott fogoly brahmát,nagyon sajnálom,de muszáj eladnom,(hatalmas birodalmi lépegetö lett belöle,a néma kacsákat is akarja herélni)  :-)))

a füvesember Creative Commons License 2013-03-02 00:53:25 11428

szeva beszarsz a gyogyszer hirdetö ürgén a fél romániai gyogyszer készletet hirdeti az exen tizszeres áron ha mákja van még egy páran meg is kajálják.

A hozzászólás:
Gyálimanus Creative Commons License 2013-03-01 08:10:41 11427

Szeva Zoli!

Hol itt-hol ott, de szerintem a NAV is erre kiváncsi!

Mi van veled? Jössz monorra márciusban?

csá.

Előzmény:
Vkoza Creative Commons License 2013-02-28 22:23:33 11426

merre vagytok kártevök?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!