|
|
|
|
 |
Vkoza
2013-03-04 21:30:20
|
11429
|
szevasz!
A márciusit sajnos ki kell hagynom,de az áprilisin biztos ott leszek! szervezd a csapatot,sofört viszek!
holnap elviszik a töled hozott fogoly brahmát,nagyon sajnálom,de muszáj eladnom,(hatalmas birodalmi lépegetö lett belöle,a néma kacsákat is akarja herélni) :-))) |
|
 |
a füvesember
2013-03-02 00:53:25
|
11428
|
szeva beszarsz a gyogyszer hirdetö ürgén a fél romániai gyogyszer készletet hirdeti az exen tizszeres áron ha mákja van még egy páran meg is kajálják. |
|
A hozzászólás:
 |
Gyálimanus
2013-03-01 08:10:41
|
11427
|
Szeva Zoli!
Hol itt-hol ott, de szerintem a NAV is erre kiváncsi!
Mi van veled? Jössz monorra márciusban?
csá. |
|
Előzmény:
 |
Vkoza
2013-02-28 22:23:33
|
11426
|
merre vagytok kártevök? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|