|
|
|
|
 |
Octi19
2013-02-27 22:02:13
|
19472
|
De legalább megpróbáltam, és hátha meggondolja a kolléga, végtére is aki a macskákat szereti az nem lelketlen szaporító. |
|
A hozzászólás:
 |
szilvi1110
2013-02-27 20:18:50
|
19471
|
Octi, gyanítom, felesdlegesen koptattad a billentyűzetet... :( |
|
Előzmény:
 |
Octi19
2013-02-26 14:16:11
|
19469
|
Igazán nincs mit!
Hidd el, azzal hogy az ivarérettség kialakulásáig vártál az ivartalanítással azzal csak felesleges kockázatot vállaltál. Ilyenkor már van esély arra, hogy az ivarosság miatt kialakult esetleges szokatlan viselkedés már csak tompul, de nem múlik el soha, illetve a beavatkozás kockázatai is sokkal magasabbak ilyenkor.
Őszintén kívánom neked és a cicádnak, hogy hosszú boldog életetek legyen együtt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|