Keresés

Részletes keresés

szilvi1110 Creative Commons License 2013-02-27 20:18:50 19471

Octi, gyanítom, felesdlegesen koptattad a billentyűzetet... :(

sjohn Creative Commons License 2013-02-26 17:02:36 19470

Köszönöm.

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2013-02-26 14:16:11 19469

Igazán nincs mit!

Hidd el, azzal hogy az ivarérettség kialakulásáig vártál az ivartalanítással azzal csak felesleges kockázatot vállaltál. Ilyenkor már van esély arra, hogy az ivarosság miatt kialakult esetleges szokatlan viselkedés már csak tompul, de nem múlik el soha, illetve a beavatkozás kockázatai is sokkal magasabbak ilyenkor.

 

Őszintén kívánom neked és a cicádnak, hogy hosszú boldog életetek legyen együtt!

Előzmény:
sjohn Creative Commons License 2013-02-26 12:30:39 19468

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!