|
|
|
|
 |
Lolamoon
2013-02-25 16:21:30
|
33369
|
Iszik rendesen, naponta többször is. |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2013-02-25 15:10:44
|
33368
|
Iszik az a macska eleget? Próbáljatok ki vízforgatós itatót, sok macska jobban szereti, mert frissebb a víz benne. |
|
Előzmény:
 |
Lolamoon
2013-02-25 12:54:33
|
33367
|
Semmi komoly, csak pár falat konzervkaját leszámítva csak száraztápot eszik és ez hébe-hóba meglátszik a székletén. Ezért gondoltam először táplákkiegészítésre, ami kicsit "könnyit" a sok száraztáp megemésztésén. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|