|
|
|
|
 |
sjohn
2013-02-25 15:28:08
|
19465
|
Nem, nem.
Félreértés.
Én csak egyszer szeretném, hogy kiscicusok legyenek, mert az egész rokonság bele van habarodva a macskuszba, mindenkinek kellene egy.
Azután megműttetném, de sajnos sehol sem találok neki vőlegényt, pedig már mindenki mozgósítva lett:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
oroshazicsaj
2013-02-25 14:22:03
|
19464
|
Katalin, ténleg vidd el egy másik orvoshoz a véres széklet abszolút nem normális! Nagyon sok betegség előjele lehet! Jobb az ilyet kivizsgáltatni! Nálunk a cicák szintén Royal Canin persiant esznek, és Schesir, Applaws, Cosma konzerveket! Nem unják, sőt imádják, nálunk mást megsem esznek! Lehet adni tejfölt, natúr joghurtot, túrót, és sajtot is! Ezektől nem lesz hasmenése a cicának biztosan, persze nem nagy mennyiséget, csak hetente 2x.
Sjohn: Gratulálok a tenyésztésre vásárolt cicádhoz! (remélem hogy nem szaporítani készülsz vele) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|